O nas

Professional Hypnosis Training Institute

 

wizytówka

Celem i ideą naszego Instytutu PHTI jest zapewnienie nowoczesnego, wszechstronnie bogatego wykształcenia przygotowującego do zdobycia dobrej pozycji na rynku pracy, jak najlepszego wykonywania wybranego zawodu oraz dalszego zawodowego rozwoju.

Oferujemy najlepsze warunki studiowania oraz interdyscyplinarne programy studiów dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów. Jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat Ministerstwa Ochrony Zdrowia Ukrainy potwierdzający poziom kompetencji i jakość edukacji.

Posiadamy Memorandum o współpracy pomiędzy Professional Hypnosis Training Institute, Wschodnioeuropejską Asocjacją Hipnoterapeutów i Psychologów Klinicznych oraz Charkowskim Nacjonalnym Medycznym Uniwersytetem w zakresie współuczestnictwa w pracach badawczych oraz wymiany doświadczeń.

Nasi eksperci i dydaktycy nie tylko przekazują najnowszą wiedzę, lecz także odkrywają ją wspólnie ze studentami. W atmosferze zaufania i partnerstwa motywują studentów do odkrywania swoich zdolności i precyzowania przyszłych planów zawodowych.

Ważnym elementem jest także umożliwienie studentom szerokiego dostępu do wszechstronnej i specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii, hipnologii, neurologii, biologii, psychiatrii i fizjologii. Łączymy róźne nurty pracy z umysłem i metody pracy z hipnozą w praktyce psychologicznej by skutecznie pomagać potrzebującym tego osobom i rozwijać własny, zarówno zawodowy jak i osobisty potencjał.

Pod nadzorem naszych ekspertów i wykładowców z wybranych dziedzin, studenci otrzymują najlepszą opiekę i najbardziej komfortowe warunki oraz możliwości studiowania i zdobywania doświadczeń , które przyczynią się do ich sukcesu w różnych obszarach życia, nie tylko tych związanych z pracą zawodową.

Programy studiów

 

3F
4F
5F
10.sala konsumpcyjna restauracji parter
11.sala konnsumpcyjna restauracji parter
12.sala konsumpcyjna restauracji parter

Dołącz do najlepszych

Skontaktuj się z nami by zapisać się na roczne studia, kursy, szkolenia lub uzyskaj więcej informacji na interesujący Ciebie temat.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Znajdź swojego nauczyciela

Professional Hypnosis Training Institute w kolaboracji z Ministerstwem Ochrony Zdrowia Ukrainy oraz z European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists współpracuje z najlepszymi ekspertami. Prowadzimy o najwyższym poziomie edukacji programy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia z najlepszymi specjalistami i ekspertami z psychologii, hipnologii, neurologii, biologii, psychiatrii i fizjologii.

Znajdź swojego nauczyciela w najbardziej dogodnej dla Ciebie miejscowości i skontaktuj się z nim nawet teraz!

Znajdź swojego nauczyciela

Chcesz się nauczyć?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Dbamy o najwyższe standardy edukacji. Oferujemy najlepsze warunki studiowania oraz interdyscyplinarne programy studiów dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów. Nasi eksperci i dydaktycy nie tylko przekazują najnowszą wiedzę, lecz także odkrywają ją wspólnie ze studentami. W atmosferze zaufania i partnerstwa motywują studentów do odkrywania swoich zdolności i precyzowania przyszłych planów zawodowych.

Z nami każdy spełni swoje marzenia, realizuje plany i zostanie ekspertem!

Zapisz się na kurs

Masz pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące HipnozyHipnoterapiiHipnologii oraz innych dowolnych interesujących Ciebie wątków, to zanim się z nami skontaktujesz zapraszamy do skorzystania z biblioteki wiedzy, gdzie z pewnością dostaniesz wszystkie odpowiedzi. 

Wystarczy wpisać interesujące Ciebie pytanie lub wątek poniżej: