Anna Bajorek-Dołba

Z pasji inspiratorka i innowatorka. Ułatwia innym sięganie do pokładów ich wewnętrznej mocy i budowanie swojego życia, zgodnie z marzeniami i indywidualnymi talentami. Pomaga wyjść kryzysu.
  • Certyfikowana coach kryzysowy i life coach, hipnoterapeuta, trener technik uwalniania emocji;
  • Właścicielka “Altiore- gabinetu hipnoterapii w Krakowie”;
  • Członkini Towarzystwa Coachingu Kryzysowego;
  • Absolwentka marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, z 15-letnim doświadczeniem w biznesie wielkich korporacji.
  • Nauczyciel i wykładowca w „Professional Hypnosis Training Institute”.

Anna Bajorek-Dołba jest certyfikowanym life coachem, coachem kryzysowym i hipnoterapeutką.
Swoje kompetencje zdobyła podczas studiów w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie, Towarzystwie Coachingu Kryzysowego w Warszawie i Centrum Rozwoju Osobistego w Warszawie.

Obecnie pomaga podczas indywidualnych sesji. Przeprowadziła w swoim gabinecie terapii naturalnych w Krakowie ponad 1200 godzin spotkań, korzystając z coachingu, hipnozy oraz technik uwalniania emocji i pracy z intuicją. Prowadzi również warsztaty i wyzwania online. Do tej pory wzięło w nich udział kilkaset osób.

Jest autorką poradnika „Krok w Bok”, o tym, jak zbudować swoje wymarzone życie zawodowe, w równowadze do życia prywatnego, szczególnie, jeśli obecna praca nie spełnia twoich oczekiwań i masz poczucie, że utknąłeś w sytuacji bez wyjścia.

Wszystkie metody, z których korzysta w pracy z klientami, z radością i entuzjazmem stosuje we własnym życiu. Jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Uwielbia podróże, bycie blisko natury i poszukiwanie innowacji.

Lubi żyć w zgodzie z naturą. Takie zamiłowanie wyniosła z rodzinnego domu, gdzie od kilku pokoleń obecne były naturalne i niekonwencjonalne metody przywracania równowagi w zdrowiu, takie jak naturopatia, bioenergoterapia, hirudoterapia.

Pracowała jako coach kariery, prowadząc menedżerów przez procesy zmiany
w życiu zawodowym.

Nie ustaje w swoim rozwoju osobistym, przeszła mnóstwo szkoleń, między innymi w temacie pokonywania niewspierających przekonań, emocji, sprzedaży, komunikacji, zdrowego stylu życia, jogi i ajurwedy.

 
 

Kontakt z Anną

Kontakt z wykładowcą

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.