O Nas

Professional Hypnosis Training Institute of Maksym Komar

Celem i ideą naszego Instytutu PHTI jest zapewnienie nowoczesnego, wszechstronnie bogatego wykształcenia przygotowującego do zdobycia dobrej pozycji na rynku pracy, jak najlepszego wykonywania wybranego zawodu oraz dalszego zawodowego rozwoju.

Oferujemy najlepsze warunki studiowania oraz interdyscyplinarne programy studiów dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów.

Pod nadzorem naszych ekspertów i wykładowców z wybranych dziedzin, studenci otrzymują najlepszą opiekę i najbardziej komfortowe warunki oraz możliwości studiowania i zdobywania doświadczeń, które przyczynią się do sukcesu w różnych obszarach życia, nie tylko tych związanych z pracą zawodową.

Z nami każdy spełni swoje marzenia, realizuje plany i zostanie ekspertem!

Pierwsza i jedyna w Polsce szkoła Hipnoterapii nurtu Zachodniego i Wschodniego.

W odpowiedzi na pytanie o to, jak nauczyć się hipnozy, nasza szkoła oferuje Państwu innowacyjny program edukacyjny. Został on rzetelnie opracowany z wiodącymi naukowcami, ekspertami, doktorami i profesorami psychologii, psychiatrii, hipnologii, neurologii, biologii, anatomii i fizjologii oraz innych naukowych dziedzin.

Ten rewolucyjny program, który nie ma odpowiedników na polskim rynku, łączy w sobie najbardziej skuteczne metody pracy z psychiką, które w ciągu wielu lat były badane i rozpracowywane w branży medycznej, naukowej i wojskowej na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw, Stanów Zjednoczonych Ameryki, wschodniej i zachodniej Europy oraz krajów Azjatyckich. 

Nasi wykwalifikowani wykładowcy zadbają o jakość Twojej edukacji w najlepszych warunkach szkoleniowych. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, proponowany przez nas kurs hipnozy oferujemy w atrakcyjnej cenie!

Rozpocznij szkolenia w PHTI

Dołącz do najlepszych

Skontaktuj się z nami by zapisać się na roczny program, kursy, szkolenia lub uzyskaj więcej informacji na interesujący Ciebie temat.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Instagram