Hipnoza Neurodynamiczna 1 Stopień | PHTI & EAHP Standards

Fantastyczne szkolenie z „Neurodynamicznej Hipnoterapii pierwszego stopnia” w ścianach naszego „Professional Hypnosis Training Institute” zostało zakończone również fantastycznym powodzeniem!

Każde kolejne szkolenia, bądź to „jedynka„, „dwójka„, „trójka” czy jakiekolwiek inne kursy, które oferuje nasz Instytut PHTI, są coraz bardziej doskonałe.

Tym razem dodany był cały modul o intonacji oraz pracy z głosem i poprawnym oddechem, który poprowadzila dla nas wspaniała Joanna Mania – ekspert z emisji i rehabilitacji głosu.

Doskonale uzupełniał program szkoleniowy wykładowca naszego Instytutu PHTI – Paweł Krzemiński.
Jego profesjonalizm, ponad 20-letnie doświadczenie z hipnozą oraz maksymalne zaangażowanie sprawiły, że szkolenie nabrało jeszcze bardziej doskonałej formy.

Opowiem trochę o tym dlaczego to szkolenie jest tak bardzo skuteczne.

Ponad rok temu prowadziłem szkolenie w Ivano-Frankovsku w Ukrainie, gdzie ze względu na ograniczony czas (2 dni) musiałem skrócić program szkolenia bez utraty jakości, by uczestnicy po zakończeniu programu szkoleniowego mogli już stosować hipnozę w praktycę.

Grubo mówiąc trzeba było „wyrzucić” jeden cały dzień szkoleniowy bez utraty jakości kształcenia.

To zmusiło mnie totalnie przerobić program i zostałem zaskoczony rezultatem!

Powstała zupełnie nowa metoda szkolenia, która nabrała zupełnie nową, doskonałą formę.

I odpowiedź na pytanie czy da się nauczyć Hipnozy Praktycznej w 2 dni jest – Absolutne TAK!

I najlepszym dowodem na to są zadowolone i zaskoczone rezultatami uczestnicy szkolenia.

Już po raz kolejny przetestowałem nową metodę nauczania na tym szkoleniu w Krakowie by się w tym upewnić jeszcze bardziej.

Metoda doskonale działa!

Mieliśmy trzy bardzo intensywne praktyczne dni szkoleniowe i zarówno uczestnicy jak i ja jesteśmy bardzo miło zaskoczeni i zadowoleni z fantastycznych rezultatów, które zademonstrowały utalentowani uczestnicy z przeogromnym potencjałem, o którym teraz już też wiedza. 😉

Naszą bazą jest medycyna i nauka z zakresu psychologii, hipnologii, neurologii, sugestologii, biologii, psychiatrii i fizjologii.

Potwierdzeniem tego jest memorandum o współpracy pomiędzy naszym Professional Hypnosis Training Institute, „Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists” na czele z prezesem – Сергей Гринвальд oraz „Charkowskim Narodowym Uniwersytetem Medycznym” pod patronatem „Ministerstwa Ochrony Zdrowia Ukrainy„.

To zapewnia najwyżsą jakośc oferowanych przez nas programów szkoleniowych i ich zawartość teoretyczno-praktyczną zgodnie z naukowymi i medycznymi standardami ksztacenia.

Dziękuję Wam za ten wspaniały czas, za tą niezwykłą i tak piękną atmosferę, za chęc do nauki i za każdą chwile, którą z przyjemnością spędziłem z Wami. Jesteście niesamowici!

Nasz Professional Hypnosis Training Institute zawsze jest otwarty dla Was!

Już nie mogę się doczekać kolejnych naszych spotkań 🙂