Szkolenie z Neurodynamicznej Hipnoterapii Klinicznej zakończone fantastycznym sukcesem!

Trzy dni potężnej pracy, niewiarygodnego wyśiłku psychicznego i fizycznego, nieustannych praktyk, przełamywanie barier wewnętrznych…
Wszystko to jest tylko małą kroplą w oceanie tego, co sie odbyło podczas tego programu szkoleniowego.

Ten ekskluzywny program szkoleniowy, który nie ma odpowiedników na Polskim rynku, został tak zaprojektowany i dokładnie opracowany, żeby dostarczyć uczestnikom najlepsze i najskuteczniejsze praktyczne narzędzia, techniki i umiejętności, zgodnie z medycznymi dokonaniami w dziedzinie psychiki i zachowania człowieka.

Uczestnicy zademonstrowali poprostu niewarygodne rezultaty nawet dla samych siebie, a sam kurs prerósł ich oczekiwania.

Tematami przewodnimi tego programu szkoleniowego były:

Dzień 1: Neuroza strach, lęku, trwogi.
Struktura seansów, strategie pracy, dyrektywna a niedyrektywna forma hipnozy.

Dzień 2: Kodowanie od uzależnien:
nikotyna, alkoholizm, hazard, alergie, moczenie nocne, narkomania, jąkanie, kompulsywne objadanie się…

Dzień 3: Seksuologia
(Frygidność, Anorgazmia, Impotencja, Parafilia, Parestezja, Hiperpatia…)

Professional Hypnosis Training Institute jest ośrodkiem kształcenia specjalistów o doskonałych umijętnościach praktycznych oraz z bezgranicznie bogatym podłożem teoretycznym.

Naszą bazą jest medycyna i nauka z zakresu psychologii, hipnologii, neurologii, sugestologii, biologii, psychiatrii i fizjologii.

Potwierdzeniem tego jest współpraca pomiędzy naszym Professional Hypnosis Training Institute, „Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists” oraz „Kharkiv National Medical University„.
Certyfikat od Ministerstwa Ochrony Zdrowia Ukrainy potwierdzający najwyżsą jakośc oferowanych przez nas programów szkoleniowych i ich zawartość teoretyczno-praktyczną zgodnie z naukowymi i medycznymi standardami ksztacenia.

To były zupełnie „inne” trzy dni, to było zupełnie „inne” szkolenie, to było coś zupełnie „innego”…to było coś więcej.

To szkolenie nazawsze zapadnie nam w pamięć jak moment, w którym dla każdego z nas zmieniło się wszystko, i to „wszystko” jest tylko na lepsze!