О нас

О Нас

Professional Hypnosis Training Institute

Celem i ideą naszego Instytutu PHTI jest zapewnienie nowoczesnego, wszechstronnie bogatego wykształcenia przygotowującego do zdobycia dobrej pozycji na rynku pracy, jak najlepszego wykonywania wybranego zawodu oraz dalszego zawodowego rozwoju.

Oferujemy najlepsze warunki studiowania oraz interdyscyplinarne programy studiów dostosowane do indywidualnych potrzeb studentów.

Pod nadzorem naszych ekspertów i wykładowców z wybranych dziedzin, studenci otrzymują najlepszą opiekę i najbardziej komfortowe warunki oraz możliwości studiowania i zdobywania doświadczeń, które przyczynią się do sukcesu w różnych obszarach życia, nie tylko tych związanych z pracą zawodową.

Z nami każdy spełni swoje marzenia, realizuje plany i zostanie ekspertem!

Обучение и курсы гипноза 10

Zapewne zdarzyło Ci się zastanawiać się nad tym, czy hipnoza rzeczywiście działa i jest możliwa. Możliwe, że zadawałeś sobie również pytanie „jak nauczyć się hipnozy?”. Dzięki naszemu Instytutowi możesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, biorąc udział w organizowanych przez nas kursach hipnozy. Szkolenia przeprowadzane są przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Professional Hypnosis Training Institute współpracujemy między innymi z Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists oraz z Charkowskim Narodowym Uniwersytetm Medycznym, dzięki czemu masz pewność, że nasz kurs hipnozy jest od początku do końca przeprowadzony rzetelnie i zgodnie ze sztuką. Dzięki nim dowiesz się, jak potężnym narzędziem jest hipnoza. Szkolenia przekonają Cię, że nauka hipnozy jest możliwa!

Oferujemy ponadto naukę leczenia w hipnozie, określaną jako Hipnoterapia. Kurs, przeprowadzony przez wybitnych fachowców, pozwoli uporać się z szerokim zakresem problemów, zaczynając od nerwicy i kończąc uzależnieniami. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych szkoleń.

 

Присоединяйся

Skontaktuj się z nami by zapisać się na roczne studia, kursy, szkolenia lub uzyskaj więcej informacji na interesujący Ciebie temat.

  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.

Последние новости