Maksym Komar

  • O nas slider 1
  • O nas slider 2
  • O nas slider 3
  • O nas slider 4
  • O nas slider 5

Autor opatentowanej metody terapeutycznej “The Maksym Komar’s Method” i “Hipnozy Niewerbalnej” (Hipnoza bez użycia słów)

Dyplomowany i certyfikowany Hipnoterapeuta Kliniczny, Master Hipnoterapii, Hipnolog, NLP Master Coach

Certyfikowany Hipnoterapeuta i członek National Guild of Hypnotists USA; Prowadzi szkolenia w USA i Europie

Wykładowca serii szkoleń The Neuro-Linguistic Programming Training Institute w Loyola University Chicago

Sekretarz Polskiego Przedstawicielstwa Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists i jego certyfikowany Trener

Autor publikacji naukowych na temat Hipnoterapii oraz metod wpływu na psychikę człowieka

Maksym Komar

Metoda “The Maksym Komar’s Method”

Pracując wiele lat z ludźmi z całego świata, Maksym Komar zauważył pewne algorytmy oraz wzorce zachowań, co zainspirowało go do stworzenia unikalnej metody pracy z ludzką psychiką i zachowaniem człowieka.

Metoda pozwala na przepracowanie problemów z różnych obszarów życia: od zdrowia i poczucia własnej wartości, uzależnień, po finanse i relacje. Metoda charakteryzuje się skutecznością i szybkim tempem uzyskania pożądanego efektu. Większość problemów da się rozwiązać podczas maksymalnie pięciu seansów, a często wystarczy nawet tylko jeden.

Metoda MKM jest nastawiona na to, by hipnoterapeuta, który ją stosuje, w każdym poszczególnym przypadku pracy z klientem, stworzył niepowtarzalną, optymalną strategię postępowania, ale z wykorzystaniem konkretnych technik The Maksym Komar’s Method.

Metoda bazuje na takich dziedzinach nauki jak: psychologia, neurologia, fizjologia, anatomia, biologia oraz wielu metodach pracy z psychiką, umysłem i zachowaniem, w tym hipnozie klinicznej, języku ciała, gestykulacji, cold readingu I NLP.

Maksym Komar
Patent

Patent “The Maksym Komar’s Method”

Zobacz

Referencje

Metoda “The Maksym Komar’s method” została uznana po przez naukowców, lekarzy doktorów habilitowanych z USA, Węgrów, Ukrainy.

Dr hab. n. med. Anna Kozhyna

Doktor habilitowany nauk medycznych, profesor akademik Narodowej Akademii Nauk Szkolnictwa Wyższego Ukrainy, kierownik Katedry Psychiatrii, Narkologii, Psychologii Medycznej i Pracy Socjalnej Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, członek prezydium „Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów i Psychologów klinicznych”.

Dr hab. n. med. Jegor Kucherenko

Doktor nauk psychologicznych, psycholog, docent na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Grigorija Skoworody w Perejasławiu. Założyciel i Prezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Psychosyntezy i Psychoterapii, autor ponad 70 prac naukowych.

Andrew Fleshel

Psychoterapeuta, hipnoterapeuta, traumaterapeuta, praktykujący specjalista z NLP i EMDR, psychoterapeuta somatyczny. Doświadczenie zawodowe – 22 lata, z czego 8 lat w klinikach i ośrodkach kryzysowych w USA. Konsultant Sił Zbrojnych Ukrainy od Ligi Oficerskiej.

Dr hab. n. med. Anatolij Artemchuk

Doktor nauk medycznych, główny pracownik naukowy Oddziału Uzależnień Klinicznych i Społecznych „Instytutu Neurologii, Psychiatrii i Narkologii NANM Ukrainy”, założyciel firmy „Centrum Zdrowia Doktora Artemchuka” Sp. z o.o.

Plus

Współpracujemy z National Guild of Hypnosis USA

Jesteśmy posiadaczami certyfikatu ISO jako placówka szkoleniowa, który poświadcza jakość prowadzonych przez nas szkoleń.

Posiadamy Memorandum o współpracy pomiędzy Professional Hypnosis Training Institute, Wschodnioeuropejskim Stowarzyszeniem Hipnoterapeutów i Psychologów Klinicznych oraz Narodowym Charkowskim Uniwersytetem Medycznym w zakresie współuczestnictwa w pracach badawczych oraz wymiany doświadczeń.

Jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat Ministerstwa Ochrony Zdrowia Ukrainy, potwierdzający poziom kompetencji i jakość edukacji.

Cert 1
Cert 2
Cert 3
Cert 4
Cert 5
Cert 6

ZAUFAŁO NAM PONAD 2500
SPECJALISTÓW – Dołącz do nas