Joanna Mania

Hipnoterapeutka. Specjalista do spraw emisji, rehabilitacji i higieny głosu. Profesjonalny trener wokalny, wokalistka.
  • Dyplomowany hipnoterapeuta specjalizujący się w pracy ze stresem scenicznym, wystąpieniami publicznymi, pracy z artystami oraz prawa przyciągania. 

  • Wykładowca w Professional Hypnosis Training Institue, w szczególności prowadzi szkolenia dla hipnoterapeutów z zakresu emisji i intonacji głosu w hipnozie oraz oddechu.

  • Absolwentka wokalistyki rozrywkowej w Thames Valley University w Londynie (obecnie University of West London), Vocal-Tech w Londynie (obecnie BIMM) oraz wokalistyki rozrywkowej UMCS w Lublinie.

  • Wiedzę z zakresu emisji głosu pogłębiała u takich specjalistów i wokalistów jak Kim Chandler, Ruth Lynch, Julie Lindell, Sam Brown, Bazil Meade, London Community Gospel Choir. Jest zwolenniczką techniki CVT (autorstwa Cathrine Sadolin), z którą zapoznała się bezpośrednio podczas kursu w Complete Vocal Institute w Danii.

  • Posiada kwalifikacje pedagogiczne.

  • Uczestniczyła w międzynarodowej konferencji medycyny głosu World Voice Consortium w Danii w grudniu 2017 r. 

Jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, który fascynację „nieznanym” poczuł już w dzieciństwie.

Cały czas szkolę się i rozwijam, bo uważam, że człowiek, który już się nie rozwija jest wewnętrznie martwy.

Z racji tego, że od 15 lat jestem również wokalistką, trenerem wokalnym oraz duszą artystyczną, zajmuję się przede wszystkim artystami. Stres sceniczny, trema, niskie poczucie wartości czy różnego typu nałogi są bowiem ogromnym problemem dla tej grupy zawodowej.

W wieloletniej pracy jako muzyk, wokalistka zawsze pasjonował mnie wpływ muzyki, głosu, dźwięku na ciało i umysł człowieka. Do tego stopnia, że pracą wieńczącą moje studia w West London University był właśnie temat wpływu muzyki i fal dźwiękowych na ciało i umysł człowieka. Aż w końcu- po latach, przełożyło się to również na tworzenie własnych nagrań z hipnozą prowadzoną.

Część z nich jest udostępniana na YouTube, inne wykonuję na zamówienie lub służą jako pomoc w terapii.

Kontakt z Joanną

Kontakt z wykładowcą

  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.